درباره مهرازی

مدرسه هنر و معماری مهرازی از سال 1385 آغاز بکار کرد و اکنون پس از 12 سال فعالیت مستمر توانست بعنوان اولین "مدرسه هنر و معماری" در ایران به شماره ثبت 35286 مجوز نهایی را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کند. (شماره مجوز: 5635)

 

تماس با ما

تلفن  (خط ويژه)  
86 59 86 22 - 021
81 59 86 22 - 021
 
ايميل: info@mehrazi.ir 

آدرس: 
تهران. خیابان شریعتی. بالاتر از سیدخندان. کوچه خیرمندی. پلاک ۲۸. واحد ۱

 

کانالهای سودمند تلگرام

جستجو

مت گالا - پرهزینه ترین برنامه دنیای فشن

به روز رسانی در شنبه ۱۳۹۷/۲/۲۲
بازدید: 170240 بار

کمتر ایونتی در عرصه فشن پیدا میکنید که مهم تر از اولین دوشنبه ماه مه باشد. در این تاریخ هرسال مت گالا (Met Gala) برگزار می‌شود. هدف اولیه این مهمانی بزرگ ، جمع آوری اعانه برای انستیتو کاستوم می‌باشد. این انستیتو زیر مجموعه موزه مت یا متروپولیتن است.

محل برگزاری ایونت مت گالا در موزه متروپولیتن، نیویورک می‌باشد.

انستیتو کاستوم مجموعه ای شامل اکسسوری و لباس از همه قاره‌ها و ۷ قرن در سراسر جهان به تعداد بالای ۳۵۰۰۰ می‌باشد. نمایشگاه این انستیتو سالانه هزاران لباس خاص (کاستوم) که در زمینه فشن مطرح هستند به نمایش می‌گذارد. این انستیتو در سال ۱۹۳۹ تاسیس شد. کم کم تحت پوشش موزه هنر متروپولیتن به هنر کاستوم پرداخت.

تمامی اشخاص مطرح در زمینه هنرهای مختلف مانند موسیقی، فشن، فیلمسازی و… در رویداد مت گالا شرکت می‌کنند. هرسال یک تم لباس خاص برای شرکت کننده‌های مت گالا تعیین می‌شود. امسال در مت گالا ۲۰۱۸ تم مسیحیان کاتولیک برقرار بود. ترکیب فشن فرهنگی و قدیمی با ترکیب فشن معاصر جذابیت لباس‌های این ایونت است. همه شرکت کنندگان لباس‌های اوت کوتور برای این مراسم متناسب با تم و کانسپت سال به تن می‌کنند.

هرساله افتتاح مراسم با یک هنر خاص، موسیقی است. اجرای مراسم مت گالا متناسب با تم مورد نظر هر سال است. همچنین مجله ووگ که یکی از مطرح ترین موسسات در زمینه فشن در مت گالا هرساله با مدل و تم مرتبط با کانسپت آن سال فیلم های فانتزی و جذابی تهیه می‌کند. این فیلم ها با حضور شرکت کننده های معروف و مطرح ساخته می‌شود. پس از این مراسم فیلم ها در شبکه‌های اجتماعی قابل دسترسی هستند.

معمولا پس از افتتاحیه یک افترپارتی با حضور شرکت کنندگان برگزار می‌شود. هرساله یکی از موسسات مطرح در زمینه فشن میزبان این مهمانی است.


تمامی حقوق برای مدرسه هنر معماری مهرازی محفوظ می‌باشد

©  2017  MEHRAZI  School of Art and Architecture

 

 

 

آدرس:

تهران. خیابان شریعتی. بالاتر از سیدخندان. کوچه خیرمندی. پلاک ۲۸. واحد ۱

 

  Email: info [at] mehrazi.ir

 

تلفن تماس

22865981 (021)

22865986 (021)

طراحی وب و هاست توسط شرکت فن آوری اطلاعات نگاه