درباره مهرازی

مدرسه هنر و معماری مهرازی از سال 1385 آغاز بکار کرد و اکنون پس از 12 سال فعالیت مستمر توانست بعنوان اولین "مدرسه هنر و معماری" در ایران به شماره ثبت 35286 مجوز نهایی را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کند. (شماره مجوز: 5635)

 

تماس با ما

تلفن  (خط ويژه)  
86 59 86 22 - 021
81 59 86 22 - 021
 
ايميل: info@mehrazi.ir 

آدرس: 
تهران. خیابان شریعتی. بالاتر از سیدخندان. کوچه خیرمندی. پلاک ۲۸. واحد ۱

 

کانالهای سودمند تلگرام

جستجو

فراخوان طراحی پل پیاده‌روی پارک ملی Guaja

تاریخ نگارش : دوشنبه ۱۳۹۷/۹/۵
فراخوان طراحی پل پیاده‌روی پارک ملی Guaja

مسابقه پل پیاده‌روی پارک ملی Gauja در جستجوی طرح‌هایی برای یک پل پیاده‌روی است که نقش ورودی نمادین پارک را برای بزرگداشت ۴۵امین سالگرد آن برعهده داشته باشد.

به گزارش گالری آنلاین، پارک ملی Guaja در Vidzeme به وسعت بیش از ۹۱۷ کیلومتر مربع، بزرگترین پارک ملی لتونی است. لتونی کشوری است که با تراکم پایین جمعیت و نواحی گسترده ی جنگل‌های طبیعی خود شناخته می‌شود. این پارک نام خود را از دره رودخانه Gauja می‌گیرد و یکی از نخستین پارک‌های ملی لتونی است که در سال ۱۹۷۳ تاسیس شده است، اما سابقه گردشگری آن به قرن نوزده برمی‌گردد.

با وجود تعداد زیادی پارک ملی در اروپای شرقی، پارک ملی Gauja به دلیل چشم‌اندازهای متنوع، دامنه‌های شاخص، چشمه‌ها، دره‌ها، غارها و نیز صخره‌های ماسه سنگی و دولومیتی واقع در مجاورت آن که یکی از بزرگترین جاذبه‌های توریستی محسوب می‌شوند از بقیه برتر است. این پارک علاوه بر غنای حیات وحش و گونه‌های گیاهی دربردارنده بیش از ۵۰۰ ساختمان تاریخی و فرهنگی از جمله قلعه‌ها، خانه‌های اربابی، کلیساها، آسیاهای آبی و آسیاهای بادی است.

مسابقه پل پیاده‌روی پارک ملی Gauja در جستجوی طرح‌هایی برای یک پل پیاده‌روی است که نقش ورودی نمادین پارک را برای بزرگداشت ۴۵امین سالگرد آن برعهده داشته باشد. از آنجا که پل ممکن است برفراز یک جاده معلق باشد، لازم است به اندازه کافی برای عبور کامیون و اتوبوس از زیر آن بلند باشد. پل باید قادر باشد وزن حجم بالایی از عبور و مرور افراد پیاده را تحمل کند و لازم است دارای علائم خوش‌آمد و خدانگهدار و همچنین تابلوی اطلاعات پارک باشد.
شرکت کنندگان موظفند به ساخت پذیر بودن طرح‌های خود توجه کنند و اطمینان حاصل کنند با محتوای پارک ملی تطبیق و در عین نمایشگر بودن، پذیرای بازدیدکنندگان باشد.

سه پیشنهاد برنده و شش دیپلم افتخار برگزیده خواهد شد. Bee Breeders در مجموع ۶۰۰۰ دلار جایزه نقدی در مسابقه اهدا خواهد کرد.

ثبت نام اولیه: اول نوامبر الی ۱۴ دسامبر ۲۰۱۸ (۱۰ آبان الی ۲۳ آذر ۹۷)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

بازدید : 95106 نفر

تمامی حقوق برای مدرسه هنر معماری مهرازی محفوظ می‌باشد

©  2017  MEHRAZI  School of Art and Architecture

 

 

 

آدرس:

تهران. خیابان شریعتی. بالاتر از سیدخندان. کوچه خیرمندی. پلاک ۲۸. واحد ۱

 

  Email: info [at] mehrazi.ir

 

تلفن تماس

22865981 (021)

22865986 (021)

طراحی وب و هاست توسط شرکت فن آوری اطلاعات نگاه