درباره مهرازی

مدرسه هنر و معماری مهرازی از سال 1385 آغاز بکار کرد و اکنون پس از 12 سال فعالیت مستمر توانست بعنوان اولین "مدرسه هنر و معماری" در ایران به شماره ثبت 35286 مجوز نهایی را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کند. (شماره مجوز: 5635)

 

تماس با ما

تلفن  (خط ويژه)  
86 59 86 22 - 021
81 59 86 22 - 021
 
ايميل: info@mehrazi.ir 

آدرس: 
تهران. خیابان شریعتی. بالاتر از سیدخندان. کوچه خیرمندی. پلاک ۲۸. واحد ۱

 

کانالهای سودمند تلگرام

جستجو

اپلیکیشن مهرازی

تاریخ نگارش : یکشنبه ۱۳۹۷/۸/۱۳
اپلیکیشن مهرازی

با نصب اپ مهرازی می‌توانید آنلاین آموزش ببینید و مدرک معتبر قابل ترجمه دریافت کنید

شرایط ثبت‌نام دوره‌های مجازی "اپلیکیشن مهرازی":

۱. برای دریافت مدرک، هر مجموعه درس را باید بصورت کامل ثبت‌نام نمایید، در توضیحات هر درس پیش از پرداخت و ثبت‌نام می‌توانید درباره درس‌هایی که برای دریافت مدرک باید بگذرانید اطلاعات کسب کنید.

۲. ثبت‌نام درس‌ها بصورت آنلاین در اپلیکیشن انجام می‌شود. ولی برای درس‌هایی که در توضیحات‌شان نوشته شده همراه با "پشتیبانی آموزشی" می‌توانید جداگانه ثبت‌نام پشتیبانی را داشته باشید. برای ثبت‌نام پشتیبانی باید با موسسه تماس بگیرید.

۳. پشتیبانی بصورت گروهی انجام می‌شود و شما پس از ثبت‌نام پشتیبانی باید منتظر باشید تا تعداد اعضاء به حد نصاب رسیده و پشتیبانی آغاز شود،  زمان انتظار برای شروع پشتیبانی بین ۳۰ الی ۴۵ روز پس از ثبت‌نام خواهد بود.

۴. دوره‌ها به هیچ عنوان امکان کنسلی و یا انتقال به دیگران ندارد.

۵. به دلیل مسائل امنیتی و رعایت کپی رایت، ثبت نام فقط با یک گوشی امکانپذیر است و بعد از ثبت نام امکان باز کردن دوره ها در دستگاه دیگری وجود ندارد، بنابراین اپلیکیشن را بر روی دستگاهی نصب کرده و ثبت‌نام کنید که از دسترسی به آن حداقل تا یک سال آینده اطمینان دارید.

۶. در صورت استفاده همزمان بیش از یک نفر از یک اکانت ثبت‌نامی، اکانت قفل شده و به هیچ عنوان امکان دسترسی مجدد نخواهید داشت، برای این منظور باید با پشتیبانی اپلیکیشن تماس بگیرید.

۷. در صورتی که قصد تعویض دستگاه خود را داشته باشید برای انتقال دوره ثبت‌نامی به دستگاه جدید با پشتیبانی اپلیکیشن باید تماس بگیرید.

۸. بصورت پیشفرض درس‌های ثبت‌نامی قفل می‌باشند و شما با مشاهده ۱۰۰درصدی هر درس، درس بعدی بطور اتوماتیک برای شما باز می‌شود، بعبارتی شما بدون دیدن فیلم شماره ۱ امکان دیدن فیلمهای بعدی را نخواهید داشت و یا برای دیدن فیلم شماره ۶ یک درس باید تمام ۵ فیلم قبلی را بصورت کامل مشاهده کرده باشید. این موضوع فقط برای اولین بار در دیدن فیلم‌ها خواهد بود و بعد از دیدن هر فیلم در دفعات بعد تمام فیلم‌ها باز خواهند بود.

۹. با  توجه به اینکه آموزش‌ها بصورت فیلم می‌باشد و فیلمهای یک مجموعه آموزشی به مرور حجمی در دستگاه شما را اشغال خواهند کرد، بنابراین پیش از ثبت‌نام از ظرفیت دستگاه خود مطمئن شوید.

۱۰. برای سهولت استفاده، فیلم‌ها حداکثر ۱۰ دقیقه‌ای آماده شده و سعی شده حجم آن‌ها به حداقل ممکن برسد ولی با توجه به اهمیت کیفیت مطالب آموزشی گاهی برای دانلود فیلم‌ها نیاز به زمان و اینترنت پرسرعت دارید ولی با اینترنت معمولی تلفن‌های همراه با پوشش 4G یا LTE برای دانلود یک فیلم نهایتا به ۱ الی ۵ دقیقه زمان نیاز خواهید داشت.

۱۱. به دلیل رعایت حق کپی‌رایت امکان ذخیره‌سازی و انتقال فیلم‌ها به دستگاه دیگری وجود ندارد، ولی شما می‌توانید با ذخیره فیلم‌ها داخل اپلیکیشن از طریق بخش "کانال من" بعدها به فیلم‌ها دسترسی داشته باشید.

🔻نکات مهم:

🔸️پشتیبانی آموزشی:
برخی درس‌ها دارای پشتیبانی آموزشی می‌باشند که به هنگام ثبت‌نام در بخش توضیحات مربوط به درس مشخص شده است، این پشتیبانی دارای هزینه‌ جداگانه بوده و در صورت تمایل باید با موسسه تماس بگیرید تا بصورت جداگانه پشتیبانی آموزشی را ثبت‌نام کنید

🔸️ دریافت مدرک:
دانشجویان برای دریافت مدرک برای دوره‌های آموزشی دارای پشتیبانی حتما باید پشتیبانی آموزشی را نیز جداگانه ثبت‌نام کنند
برای دوره‌های بدون پشتیبانی، دانشجویان باید در آزمون‌های ادواری شرکت کنند و یا پروژه تعیین شده را انجام دهند، لازم به ذکر است که امکان شرکت در آزمون و یا ارسال پروژه حداقل ۴ ماه پس از ثبت‌نام دوره آموزشی امکانپذیر می‌باشد

🔸️ ذخیره و مشاهده فیلم‌ها:
به دلیل رعایت کپی رایت امکان ذخیره فیلم‌ها خارج از گوشی همراه وجود ندارد، ولی شما می‌توانید با ذخیره فیلم‌ها در گوشی خود و فقط از طریق اپلیکیشن به فیلم‌ها بصورت نامحدود دسترسی داشته باشید، بدین منظور فیلم مورد نظر را با استفاده "ذخیره در کانال من" در اپ ذخیره کنید

🔸️ مدت دوره آموزشی
برای مباحث آموزشی مدت زمان مشخصی بین ۶ ماه تا ۱۲ ماه تعریف شده، بدین صورت که شما از زمان ثبت‌نام بسته به دوره آموزشی بین ۶ ماه تا ۱۲ ماه می‌توانید فیلم‌ها را مستقیما از سرور اپلیکیشن دسترسی داشته باشید، ولی بعد از اتمام این زمان فیلم‌ها فقط از روی گوشی امکان مشاهده دارند، که بدین منظور باید از طریق بخش "کانال من" اقدام به مشاهده فیلم‌ها کنید، فیلم‌ها در بخش "کانال من" بصورت نامحدود و تا زمانی که خود شما آن‌ها را پاک نکرده‌اید باقی می‌ماند

🔸️ ثبت‌نام روی بیش از یک گوشی:
اپلیکیشن بگونه‌ای طراحی شده که شما فقط در گوشی که برای اولین بار ثبت‌نام کرده‌اید باز می‌شود، و امکان انتقال دوره‌های ثبت‌نامی به گوشی دیگر وجود ندارد، بنابراین با هر شماره همراه فقط با یک گوشی امکان باز کردن و مشاهده فیلم‌ها وجود دارد، در صورتی که بخواهید همزمان در بیش از یک دستگاه فیلم‌ها را مشاهده کنید اکانت شما بسته شده و به هیچ وجه امکان دسترسی مجدد به دوره یا دوره‌های ثبت‌نامی نخواهید داشت.
در صورتی که بخواهید گوشی خود را عوض کنید یاید با پشتیباتی تماس بگیرید تا شرایط تغییر دستگاه را برای شما فراهم کنند.


در صورت داشتن هرگونه سوال، راهنمایی و مشکل شماره زیر را ذخیره کرده و در واتسآپ (whatsup) بصورت پیام خصوصی با ما در ارتباط باشید.
0921-2545134

 

📱دانلود اپلیکیشن مهرازی:


📲 لینک دانلود برای IOS از سیب‌اپ: (توجه داشته باشید برای نصب اپلیکیشن ios ابتدا باید نرم افزار سیب اپ را نصب کنید)

http://bit.ly/2RabfHG

اگر در نصب اپلیکیشن سیب اپ دچار مشکل شدید به آدرس زیر مراجعه کنید:

https://sibapp.com/faq

🔴 توجه داشته باشید بخاطر تحریم‌های ایجاد شده و بسته شدن اپلیکیشن‌های ایرانی از سمت شرکت اپل احتمال اختلال‌های متعدد در اپ‌ ios وجود دارد بنابراین در صورت داشتن دسترسی به دستگاه‌های اندرویدی پیشنهاد می‌کنیم از این دستگاه‌ها استفاده کنید.
لطفا پیش از نصب و راه‌اندازی اپ در سیستم ios با مسئولیت خود و آگاهی نسبت به چنین محدودیت‌هایی اقدام به نصب و استفاده از اپ‌های ios کنید


📲لینک دانلود مستقیم برای اندروید:
http://mehraziapp.com/Mehrazi_v15.apk

برای مشاهده آموزش گام به گام اپلیکیشن، رفع اشکالات معمول و آخرین اخبار در کانال تلگرام اپلیکیشن عضو شوید

https://goo.gl/RF6jQ4


در صورت داشتن هرگونه سوال، راهنمایی و مشکل شماره زیر را ذخیره کرده و در واتسآپ (whatsup) بصورت پیام خصوصی با ما در ارتباط باشید.
0921-2545134

بازدید : 364124 نفر

تمامی حقوق برای مدرسه هنر معماری مهرازی محفوظ می‌باشد

©  2017  MEHRAZI  School of Art and Architecture

 

 

 

آدرس:

تهران. خیابان شریعتی. بالاتر از سیدخندان. کوچه خیرمندی. پلاک ۲۸. واحد ۱

 

  Email: info [at] mehrazi.ir

 

تلفن تماس

22865981 (021)

22865986 (021)

طراحی وب و هاست توسط شرکت فن آوری اطلاعات نگاه