نمایش محتوای خبر
 عنوان خبر : فراخوان مقاله
 زمان ارسال خبر : 27/3/1394 7:45 

از علاقمندان دعوت می شود، مقاله های تالیفی، اخبار و گزارش های خود را در حوزه های تخصصی زیر برای نشر در سایت مهرازی برای ما ارسال کنند:
حوزه های فعالیت سایت:
معماری  /   معماری اسلامی   /    معماری جهان  
مرمت و احیاء بناهای تاریخی   /    میراث فرهنگی
کلیات هنر   /    نقاشی    /    گرافیک
طراحی صنعتی
 
لازم به یادآوری است که سایت موسسه مهرازی دارای شناسه استاندارد بین المللی (ISSN) می باشد که این شناسه به جهت شناسایی سایت‌ها و نشریات در سطح بین‌المللی می‌باشد، لذا مقالات نشر داده شده در این  سایت قابل پیگیری بصورت بین المللی است.
ISSN: 2008 - 3343

فرمت ارسال مطالب:

تمام مطالب ارسالی باید توسط نویسنده تهیه شده باشند، در صورت مشاهده هرگونه کپی برداری، مطلب ارسالی از سایت حذف خواهد شد، همچنین مطالب ارسالی توسط سیستمهای کنترل ارسال مطلب چک خواهند شد تا در صورت تکراری بودن و یا برداشت از منبع دیگری در سایت انتشار داده نشوند.

تمامی مطالب ارسالی، مقاله، خبر، گزارش باید در نرم افزار word آماده شوند، و فقط شامل متن باشند، در صورتی که متن شما دارای تصویرو نقشه و... بود حتما بصورت فایل جداگانه به همراه متن ارسالی فرستاده شوند و محل تصاویر و نقشه ها در متن با شماره مشخص شده باشد.

تصاویر و نقشه های ارسالی باید کیفیت لازم را برای قرار گرفتن در سایت موسسه را داشته باشند

مقالات در اولویت قرارگیری در سایت را خواهند داشت و علاقمندانی که بصورت مستمر با موسسه فعالیت کنند و مطالب مفیدی ارسال کنند با تشخیص مدیریت می توانند بصورت دائم و با دریافت حق الزحمه ادامه همکاری دهند.

برای ارسال مطالب خود از ایمیل زیر استفاده کنید:

Msaa.iran [at] gmail.com