پرسش و پاسخ
 شماره ISSN به چه معناست؟
این شماره به جهت شناسایی سایت‌ها و نشریات در سطح بین‌المللی می‌باشد که به دلیل تعدد آن‌ها، به منظور شناسایی و توصیف کتابشناختی این نشریات در سطح ملی و بین‌المللی این شماره استاندارد تعلق می‌گیرد. از شرایط دریافت این شماره، غیرشخصی بودن سایت‌های اینترنتی، فعالیت مستمر و دائم آن‌ها در قالب انتشار مقالات، اخبار و... می‌باشد.
به جهت تخصیص این شماره، مؤسسه ملي استاندارد آمريكا (ANSI) اولين بار در سال 1968 مطالعه در اين باب را آغاز كرد و به اين نتيجه رسيد كه اين رمزگذاري ناگزير بايد بين‎المللي باشد. بر اين مبنا سازمان بين‎المللي استاندارد طرح ISSN را تهيه كرد، و سر انجام در سال 1972 مدير كل يونسكو از تأسيس اين مركز خبر داد.
شماره استاندارد بین‌المللی سایت "مدرسه هنر و معماری مهرازی" نیز، مطابق مقررات بین‌المللی وضع شده برای International Standard Serial Number، در گوشه‌ی بالای سمت چپ سایت،‌ برای همیشه قابل مشاهده می‌باشد، این شماره انحصاراً متعلق به "مدرسه هنر و معماری مهرازی" بوده و در سطح بین‌المللی قابل شناسایی و ردیابی می‌باشد.

 آیا مقالات منتشر شده در سایت مهرازی دارای رتبه علمی - پژوهشی می باشند؟
مقالاتی که در سایت مهرازی منتشر می شود، الزاما دارای رتبه علمی - پژوهشی نمی باشند، زیرا سایت دارای رتبه علمی - پژوهشی نیست ولی کاربران می توانند مقالات خود را در هر سطحی در سایت منتشر نمایند